ورود
ابر زندگی
خبر
دوره‌های تخصصی توانمندی سازی کسب و کارهای نوپا

به گزارش روابط عمومی مرکز شتابدهنده سلامت دیجیتال ( IDH )، معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دوره های تخصصی توانمندسازی مدیران شتابدهنده ها، مراکز رشد، نوآوری و استارت‌آپ ها برگزار می کند.

دوره تخصصی تربیت منتور و مربیان کسب و کارهای نوپای دیجیتال، دوره تخصصی توانمندسازی مدیران شتابدهنده، مراکز رشد و نوآوری و همچنین دوره تخصصی تربیت و توانمندسازی مدیران استارت‌آپ ها، سه دوره تخصصی است که در اسفندماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ارائه گواهی اموزشی از این مرکز دانشگاهی، با حضور اساتید توانمند و مدیران کسب وکارهای بزرگ کشور برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این دوره‌های آموزشی، انتقال تجربیات، توانمندسازی مدیران مراکز و و افزایش مهارت‌های مدیریت پروژه و دانش و ایجاد تحولی مهم در راه اندازی و توسعه کسب و کارهای نوپا در سلامت دیجیتال می باشد. برای افراد علاقه مند به راه اندازی کسب و کار‌های نوپا می باشد.

مخاطبین این دوره شامل اساتید و اعضای هیئت علمی، دانشجویان، فارغ التحصیلان، مدیران مراکز رشد و نوآوری، مدیران استارت‌آپ ها و علاقه مندان به حوزه های مختلف که ایده‌ای برای راه اندازی کسب و کار جدیدی دارند و علاقه مند به اجرایی کردن آن ایده می‌باشند.

علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به سایت www.idhealth.ir مراجعه نمایید.

1399-04-15 نویسنده : زیست بوم تولید محتوای دیجیتال