ورود
ابر زندگی
خبر
نشست مشترک معاون کارآفرینی وزارت کار با مرکز نوآوری و شتابدهی سلامت دیجیتال

دکتر منصوری معاون کارآفرینی وزیر کار در نشست مشترک خود با مرکز نوآوری و شتابدهی دیجیتال سلامت کشور از حمایت طرح های این مجموعه در حوزه کارآفرینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، در این نشست صمیمانه که به منظور بررسی راهکارهای همکاری فی مابین معاونت کارآفرینی وزارت کار و مرکز نوآوری و شتابدهی دیجیتال سلامت کشور در خصوص راه اندازی شتابدهنده استانی، ایجاد بستر های همکاری در حوزه آموزش استارتاپ ها و برگزاری جشنواره کارآفرین برتر با استفاده از فناوری های نوین برگزارشد، برنامه ها و اقدامات پیش رو در این خصوص تبیین گردید.

بنابراین گزارش، دکتر منصوری در این جلسه ضمن ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته در این مرکز از حمایت طرح های پیش رو توسط معاونت کارآفرینی وزارت کار خبر داد .

در این نشست همچنین با توجه به اهمیت موضوع کارآفرینی در کشور، تصمیماتی در خصوص نحوه اجرای طرح انتخاب کارآفرین برتر اتخاذ شد که بر اساس آن انتخاب کارآفرین برتر ابتدا در سطح استان و پس از داوری به عنوان یک طرح ملی در دستور کار قرار خواهد بود.

شایان ذکر است، طرح ارزیابی دیجیتال مهدکودک ها و آموزش مربیان پیش دبستانی ، دعوت از کارآفرینان برتر دنیا جهت حضور در سمینار، طرح ارسال صنایع دستی از روستاها به شهرها در فضای مجازی جهت استفاده در مراکز فروش و توریستی ، آموزش کسب و کار دیجیتال برای روستاییان و راه اندازی مرکز فناورانه گردشگری سیستان و بلوچستان از دیگر محورهای این جلسه مشترک بود.

1399-04-15 نویسنده : زیست بوم تولید محتوای دیجیتال